Natjecanje 2019

Udruženje klubova uzgajivača golubova pismonoša u BiH

Odluka sa sastanka stručnog odbora i predsjednika

Danas je odrzan sastanak strucnog odbora (KresimirHan,ZelimirJaslar i FikretArnautovic) i predsjednika Udruzenja Klubova Uzgajivaca Golubova Pismonosa u BIH  vezi novonastale situacije oko odgadjanja Olimpijade u Rumuniji 2021 godine,sto znaci da udruzenje nece ove takmicarske 2020 godine nagradjivat rezultate 20% odnosno Fci .Jos su odlucili da nece bit izlozbe UKUGP u … Nastavi čitati

Pismo svim savezima vezano za olimpijadu 2021

FEDERATION COLOMBOPHILE INTERNATIONALE International Banque : BIL non-profit association: 0704.677.581 IBAN LU58 0028 1781 2953 0000 SWIFT BIC BILLLULL e-mail: fciphilips.g@gmail.com www.pigeonsfci.org ____________________________________ ________________________________________ 2020/3/6. Svim federacijama povezanim s FCI. Poštovani gospodine predsjedniče, Pandemija COVID-19 stvorila je neobičnu situaciju i u golubarskom sportu. U posljednjih 6 mjeseci najvažniji zadatak bio … Nastavi čitati

Holić  kamionska 1-2 Nacional BiH Kup BH-2019 Maraton
Lašvanska 33% 1-7 kratke srednje duge all-round sve
Sr.Bosna 33% 1-10 kratke srednje duge all-round sve
Sr.Bosna 20% 1-9 A G Kamionska bjelovar
Sarajevo 33% 1-12 kratke srednje duge all-round sve
Sarajevo 20% 1-12 A B G i H D Standard
Vrbas-Pliva 33% 1-8 kratke srednje duge all-round sve
Bijeljina 33% 1-12 kratke srednje duge all-round sve
Tuzla-Bijeljina20% 1-12 A B G i H
Tuzla-Posavina 33% 1-12 kratke srednje duge all-round sve
Neretvanska 33% 1-5 kratke srednje duge all-round sve
Banjaluka 33% 1-6 kratke srednje duge all-round sve
SAVEZ MLADI KRATKE SREDNJE DUGE ALL-ROUND SVE

 

Natjecanje mladih golubova (Zvanični rezultati)

Sr. Bosna 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Vrbas 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Lašvanska 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Tuzlanska 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
GRAND-PRIX 2019
Sarajevska 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Neretvanska 33% 1-4 pojedinačno-tim
Bijeljinska 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Banja-Luka 33% 1-3 pojedinačno-tim