Natjecanje 2019

Udruženje klubova uzgajivača golubova pismonoša u BiH

Zapisnik sa U.O 06.03.2022.g

Dnevni red: 1.Objašnjenje o primjeni pravilnika Hrvatskog Saveza u vezi preklapanja staza. 2.Ispravka pri izradi godišnjaka gdje pišu bodovi u tabelama a trebalo bi pisat koeficijent . 3.Odredjivanje datuma za Kup let i Nacional let 4.Vakcinisanje golubova 5.Žalba od gospodina Petra Savića 6. Razno Na UO utvrdjeno prisustvo 17  od … Nastavi čitati

Upravni odbor 06-03-2022

Upravni odbor u Sarajevu 06.03.2022 od 10-14 sati u kino dvorani općine Ilidža Dnevni red  1.Objašnjenje o primjeni pravilnika Hrvatskog Saveza u vezi preklapanja staza . 2. Ispravka pri izradi Godišnjaka gdje pišu bodovi a trebalo bi pisat koeficijent. 3.Odredjivanje datuma za Kup i Nacional 4.Vakcinisanje golubova 5.Zalba Petra Savić … Nastavi čitati

Zapisnik sa redovne Skupštine UKUGP u BIH 22.01.2022.

                                                                                                                UKUGP u BiH Hifzi Bjelevca Br. 64/5 Sarajevo   Zapisnik sa redovne Skupštine UKUGP u BIH Utvrđivanje kvoruma: od ukupno 34 kluba koji su članovi Udruženja prisutni su delegati 21 kluba te time konstatiramo da imamo kvorum potreban za održavanje Skupštine UKUGP u BIH. Izabrani ovjeritelji zapisnika su Siniša … Nastavi čitati

Holić  kamionska 1-2 Nacional BiH Kup BH-2019 Maraton
Lašvanska 33% 1-7 kratke srednje duge all-round sve
Sr.Bosna 33% 1-10 kratke srednje duge all-round sve
Sr.Bosna 20% 1-9 A G Kamionska bjelovar
Sarajevo 33% 1-12 kratke srednje duge all-round sve
Sarajevo 20% 1-12 A B G i H D Standard
Vrbas-Pliva 33% 1-8 kratke srednje duge all-round sve
Bijeljina 33% 1-12 kratke srednje duge all-round sve
Tuzla-Bijeljina20% 1-12 A B G i H
Tuzla-Posavina 33% 1-12 kratke srednje duge all-round sve
Neretvanska 33% 1-5 kratke srednje duge all-round sve
Banjaluka 33% 1-6 kratke srednje duge all-round sve
SAVEZ MLADI KRATKE SREDNJE DUGE ALL-ROUND SVE

 

Natjecanje mladih golubova (Zvanični rezultati)

Sr. Bosna 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Vrbas 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Lašvanska 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Tuzlanska 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
GRAND-PRIX 2019
Sarajevska 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Neretvanska 33% 1-4 pojedinačno-tim
Bijeljinska 33% 1-4 pojedinačno-tim
20% 1-4 F-kategorija
Banja-Luka 33% 1-3 pojedinačno-tim